45TL ÜZERİ KARGO BEDAVA!

Müsli Faydaları

SEVDİĞİN LEZZETLERLE KENDİ MÜSLİ KARIŞIMINI OLUŞTUR.

KARIŞIMI OLUŞTUR
Tarih : 23.02.2022

Müsli Diyeti ile aç kalmadan sağlıklı bir şekilde kilo verebilir, formda kalabilirsiniz. 
Sağlıklı beslenmenin yanında tabiki sporda çok önemli ve destekleyicidir. Kendinize zaman 
ayrın ve yürüyüş yapın. Spor kan dolaşımını dengeller, stres azaltır, yağ yakmanıza yardımcı olur.


           *     Müsli Doğal lif kaynağıdır.
           *     Bağışıklığı güçlendirir.
           *     Kabızlı sorununu çözer.
           *     Kan kolestrolünü düşürür.
           *     Vitamin ve minarel deposudur.
           *     Müsli aynı zamanda probiyotik(faydalı bakteri) üretir.
           *     Probiyotik bakteriler mide - bağırsak floryasındaki doğal dengenin korunmasında yardımcı olur.
  

Müsli Diyet

Müsli Diyeti Nasıl Yapılır ?

Sabah kahvaltıdan önce bol miktarda su tüketilmeli(Su yağ yakıcı özelliğe sahip, doğal bir mucizedir)

Kahvaltı da (Tüm Öğünler Tüketilebilir)  Müsli Diyet, bir kaba dört yemek kaşığı(60gr Tekabül Ediyor) kişiye göre 90gr kadar alınabilir) Müsli Diyetin zengin içeriği tamamen doğal, tok tutucu ve metabolizmayı hızladırma özelliğine sahiptir. Süt, yoğurt, kefirle tüketilebilir.

Ara öğün olarak tekrar su tüketilebilir ve elma,armut, salatalık vb. İle akşam yemeğine kadar sağlıklı bir şekilde gelinmiş olur.

Akşam yemeğinde beyaz ekmek ve yağlılardan kaçınılır ise kilo vermemek için hiçbir engel  kalmaz!(Kişi İradesi ve İnancı En Önemli Faktördür)

 Not:  Sağlığınız İçin Muhakkak Bir Uzmana Danışın !

“ Hayatımızı Şekillendiren Tercihlerimizdir ”

KAYKAN NATURAL FOODS

Hızlı Kargo

Satın almış ürünlerimiz taze taze hazırlanıp, özel korumalı ambalajlarda hazırlanarak korumalı biçimde kargoya en geç 3 iş günü içerisinde verilir.

Kredi Kartı ile Ödeme

Satın alınan ürünlerin ödemelerini tüm bankaların banka kartı/kredi kartı ile güvenilir ve şifrelenmiş sistemimizle kolaylıkla ödeyebiliriniz.

Güvenli e-Ticaret

e-Ticaret sistemimiz tüm kontrol ve testlerden geçirilmiş olup, sayfamıza girmiş olduğunuz veriler bilginiz dışında kimseyle paylaşılmaz. Bu sebeple sistem güvenlidir.

Mail Aboneliği ile Takipte Kalın

Yapacağınız mail aboneliği ile yeni çıkan ve kampanyalı ürünleri aynı zamanda diyetisyenimiz tarafından verilen tavsiyeleri günlük olarak mailinizden de kontrol edebilirsiniz.

Müsli Karışım ve Çeşitleri

“Lezzet doğadan gelir” mottosuyla yola çıktığımız bu yolculukta Türkiye’nin en değerli ve özel topraklarında tamamen Türk Çiftçiler tarafından üretilen yerli ürünleri harmanlayarak sizlere farklı Müsli Lezzetlerini sunmaya çalışıyoruz.Kaykan %100 Doğal karışımlarıyla kaliteli ürün, iyi fiyat politikasını benimseyen yapımızla Türkiye Tarım ve Orman Bakanlığından üretici belgesini alarak sizlerin doğal, sağlıklı ve lezzetli ürünler tüketmesi için özel karışımlar üretmektedir.Türk topraklarında yüzyıllardır atalarımızın yaptığı karışımları feyz alarak oluşturduğumuz ürün çeşitlerimizde sağlıklı, doğal, şekersiz ve kişiye kendini özel hissettirecek müsli türlerini üretmek ve sevdirmek için araştırma ekibimiz yoğun mesai harcamaktadır.Kaykan müşterilerinin özel isteklerine cevap vermek amacıyla Bana Özel Müsli’yi sizlere sunmuştur.Bana özel müsli ile sevdiğiniz lezzetleri bir araya getirerek hem daha zevkli hem de daha yenilikçi karışımları oluşturabilmenizi sağlamaktadır.Kimyasal ürünler içermeyen, katkısız ürünleri bir araya getirerek hem aşina olduğunuz hem de daha önce tatmadığınız tatların %100 doğal, şekersiz ve kolay tüketimiyle tüketiciler tarafından tercih edilmesinin gururunu yaşamaktayız.
KAYKAN NATURAL FOODS MÜSLİ

Kaykan Müsli Karışımları ile Lezzet Damağınızda Kalacak.

Ofis :

Kurtuluş Mahallesi Mevsim Sokak No:3/A-2 Soma-Manisa/Türkiye

Telefon : 0530 613 02 56

Mail : info@kaykan.com.tr

© 2020 Kaykan Gıda - © 2020 Kaykan Gıda - Tüm Hakları Saklıdır.