45TL ÜZERİ KARGO BEDAVA!

BAYİLİK

SEVDİĞİN LEZZETLERLE KENDİ MÜSLİ KARIŞIMINI OLUŞTUR.

KARIŞIMI OLUŞTUR

Türkiye’nin topraklarında özel olarak yerli mallar kullanılarak hazırlanan Kaykan ürünlerini siz değerli bayilerimize sunmanın gururunu ve sevincini yaşamaktayız.

%100 doğal, yerli, lezzetli, şekersiz, sağlığa zarar vermeyecek ürünleri tercih ederek hazırladığımız karışımları siz değerli esnaflarımızda mağazalarınızda satabilirsiniz.

Kaykan olarak değerli ve özel müşterilere hitap ettiğimiz için ürünlerimizi halkla buluşturacak bayilerin seçiminde de bazı kıstaslarımız bulunmaktadır.

Müşterisine değer veren halk tarafından sevilen ve tercih edilen işletmeleri seçerek hem Kaykan markasına değer katmakta hem de değerli müşterilerimizin kalite hizmet almasını sağlayarak birlikte çalıştığımız yol arkadaşımız esnaflarımızın kazanmasını hedeflemekteyiz.

Türkiye’nin her yerine günlük kargo gönderim yapabilmemizle çok kısa sürede sizde işletmenizde Kaykan ürünlerinin satış imkanına sahip olabilirsiniz.

Kaykan fırsatlarından yararlanmak ve çözüm ortağımız olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hızlı Kargo

Satın almış ürünlerimiz taze taze hazırlanıp, özel korumalı ambalajlarda hazırlanarak korumalı biçimde kargoya en geç 3 iş günü içerisinde verilir.

Kredi Kartı ile Ödeme

Satın alınan ürünlerin ödemelerini tüm bankaların banka kartı/kredi kartı ile güvenilir ve şifrelenmiş sistemimizle kolaylıkla ödeyebiliriniz.

Güvenli e-Ticaret

e-Ticaret sistemimiz tüm kontrol ve testlerden geçirilmiş olup, sayfamıza girmiş olduğunuz veriler bilginiz dışında kimseyle paylaşılmaz. Bu sebeple sistem güvenlidir.

Mail Aboneliği ile Takipte Kalın

Yapacağınız mail aboneliği ile yeni çıkan ve kampanyalı ürünleri aynı zamanda diyetisyenimiz tarafından verilen tavsiyeleri günlük olarak mailinizden de kontrol edebilirsiniz.

Müsli Karışım ve Çeşitleri

“Lezzet doğadan gelir” mottosuyla yola çıktığımız bu yolculukta Türkiye’nin en değerli ve özel topraklarında tamamen Türk Çiftçiler tarafından üretilen yerli ürünleri harmanlayarak sizlere farklı Müsli Lezzetlerini sunmaya çalışıyoruz.Kaykan %100 Doğal karışımlarıyla kaliteli ürün, iyi fiyat politikasını benimseyen yapımızla Türkiye Tarım ve Orman Bakanlığından üretici belgesini alarak sizlerin doğal, sağlıklı ve lezzetli ürünler tüketmesi için özel karışımlar üretmektedir.Türk topraklarında yüzyıllardır atalarımızın yaptığı karışımları feyz alarak oluşturduğumuz ürün çeşitlerimizde sağlıklı, doğal, şekersiz ve kişiye kendini özel hissettirecek müsli türlerini üretmek ve sevdirmek için araştırma ekibimiz yoğun mesai harcamaktadır.Kaykan müşterilerinin özel isteklerine cevap vermek amacıyla Bana Özel Müsli’yi sizlere sunmuştur.Bana özel müsli ile sevdiğiniz lezzetleri bir araya getirerek hem daha zevkli hem de daha yenilikçi karışımları oluşturabilmenizi sağlamaktadır.Kimyasal ürünler içermeyen, katkısız ürünleri bir araya getirerek hem aşina olduğunuz hem de daha önce tatmadığınız tatların %100 doğal, şekersiz ve kolay tüketimiyle tüketiciler tarafından tercih edilmesinin gururunu yaşamaktayız.
KAYKAN NATURAL FOODS MÜSLİ

Kaykan Müsli Karışımları ile Lezzet Damağınızda Kalacak.

Ofis :

Kurtuluş Mahallesi Mevsim Sokak No:3/A-2 Soma-Manisa/Türkiye

Telefon : 0530 613 02 56

Mail : info@kaykan.com.tr

© 2020 Kaykan Gıda - © 2020 Kaykan Gıda - Tüm Hakları Saklıdır.