45TL ÜZERİ KARGO BEDAVA!

SSS 

SEVDİĞİN LEZZETLERLE KENDİ MÜSLİ KARIŞIMINI OLUŞTUR.

KARIŞIMI OLUŞTUR

Müsli Nedir?
Müsli lif açısından zengin özleriyle sağlığımız için oldukça faydalı bir yiyecektir. Lifli yiyecekler kabızlığı önler, kolestrolü dengeler bağırsaklarımızı korur ve sindirim sİstemimizin düzgün çalışmanıza yardımcı olurlar. Güne enerjik başlamanın en iyi yolu Kaykan Müsli ile kahvaltı etmekten geçer.

Müsli bundan yıllar önce bulunmuş bir besindir. Bazı yerlerde akşam yemeği olarak tüketilen müsli, daha çok kahvaltı sofralarında kullanılmaktadır. Bir kadın günde yarım kase müsli yiyerek günlük lif ihtiyacının %12'sini karşılayabiliyor. Müsli içeriğinde birçok vitamin ve mineral barındırmaktadır.


Müslinin Faydaları


Müsli’nin zararı var mıdır?
Müslinin bilinen herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Herkes tarafından tüketilebilecek ve faydalı olan bir besindir.


Müsli Zayıflatır Mı?
Sağlığa çok faydalı olan müslinin en çok bilinen özelliği de zayıflamaya yardımcı olmasıdır. içeriğinde çok fazla bulunan lif ve protein sayesinde sabah kahvaltıda yenmesiyle gün boyu tok tutan müsli yemek yeme ihtiyacını durdurmaktadır. Bu da zayıflamak isteyen kişiler için çok iyidir. Yemek yeme ihtiyacı duymayan kişiler ise zamanla zayıflayacaklardır.


Kaykan müsli tavsiye edilen müsli diyeti; Müsli içinde ki lif ve tok tutan tahıl ve tahıl tohumları sayesinde zayıflamaya yardımcı olur!
Sabah kahvaltıyı müsli ile yaparak öğlen ağır yemek yerine bir meyve ile (örn.elma,armut,muz gibi) geçiştirilir ve akşam yemeğinde ekmek ve karbonhidratlardan uzak durulduğu taktirde kilo vermek kaçınılmaz olur. Gün içerisinde bol bol su da tüketmek gerekir! Su sağlıklı olmasının yanı sıra yağ yakmaya da etkendir!
Tüm bu unsurları doktorunuz ve diyabetisinize danışmadan uygulamayanız !!!

Neden Kaykan Müsli?
Her ürün sipariş verildiği anda hazırlanır ve taze bir şekilde size ulaştırılır
İçeriğinde rafine şeker ve kimyasal koruyucu katkı maddesi barındırmaz tamamen sağlık ve çevrecidir. Tamamen geri dönüştürülebilir.

Diğerlerinden farkı nedir?

Kişinin kendi karışımını yapma özgürlüğü ile alerjik olduğu bir ürünü karışımına eklememe şansına sahiptir. Ayrıca tamamen doğal ve yerli malı ürünler ile katkısız biçimde hazırlanmaktadır.

Çocuklar için uygun mudur?
Çocukların kemik gelişiminde sütün (kalsiyum) önemi tartışılmaz Müsli Kids çocuklara sütü sevdirerek sağlıklı beslemeyi alıştırmak amacıyla hazırlandı. Çocuklarımıza doğa ve çevreyi sevmesi için var gücümüzle çabalıyoruz.

En iyi organik maddeler

İçerik müsli yapar, bu yüzden sadece en iyi kaliteyi kullanıyoruz ve malzemeleri en uygun iklimde ayrı ayrı saklıyoruz. Tüm içerikler sadece organik tarımdan, mümkün olduğunca bölgesel, doğal - tat arttırıcılar, renklendirici veya tatlandırıcı maddeler içermez.

El yapımı

Müsli'yi sipariş verdikten sonra nazikçe ve kısa bir süre sonra işliyoruz, böylece her zaman taze karıştırılmış müsli ile mükemmel lezzet deneyimine sahip olursunuz.

Hızlı Kargo

Satın almış ürünlerimiz taze taze hazırlanıp, özel korumalı ambalajlarda hazırlanarak korumalı biçimde kargoya en geç 3 iş günü içerisinde verilir.

Kredi Kartı ile Ödeme

Satın alınan ürünlerin ödemelerini tüm bankaların banka kartı/kredi kartı ile güvenilir ve şifrelenmiş sistemimizle kolaylıkla ödeyebiliriniz.

Güvenli e-Ticaret

e-Ticaret sistemimiz tüm kontrol ve testlerden geçirilmiş olup, sayfamıza girmiş olduğunuz veriler bilginiz dışında kimseyle paylaşılmaz. Bu sebeple sistem güvenlidir.

Mail Aboneliği ile Takipte Kalın

Yapacağınız mail aboneliği ile yeni çıkan ve kampanyalı ürünleri aynı zamanda diyetisyenimiz tarafından verilen tavsiyeleri günlük olarak mailinizden de kontrol edebilirsiniz.

Müsli Karışım ve Çeşitleri

“Lezzet doğadan gelir” mottosuyla yola çıktığımız bu yolculukta Türkiye’nin en değerli ve özel topraklarında tamamen Türk Çiftçiler tarafından üretilen yerli ürünleri harmanlayarak sizlere farklı Müsli Lezzetlerini sunmaya çalışıyoruz.Kaykan %100 Doğal karışımlarıyla kaliteli ürün, iyi fiyat politikasını benimseyen yapımızla Türkiye Tarım ve Orman Bakanlığından üretici belgesini alarak sizlerin doğal, sağlıklı ve lezzetli ürünler tüketmesi için özel karışımlar üretmektedir.Türk topraklarında yüzyıllardır atalarımızın yaptığı karışımları feyz alarak oluşturduğumuz ürün çeşitlerimizde sağlıklı, doğal, şekersiz ve kişiye kendini özel hissettirecek müsli türlerini üretmek ve sevdirmek için araştırma ekibimiz yoğun mesai harcamaktadır.Kaykan müşterilerinin özel isteklerine cevap vermek amacıyla Bana Özel Müsli’yi sizlere sunmuştur.Bana özel müsli ile sevdiğiniz lezzetleri bir araya getirerek hem daha zevkli hem de daha yenilikçi karışımları oluşturabilmenizi sağlamaktadır.Kimyasal ürünler içermeyen, katkısız ürünleri bir araya getirerek hem aşina olduğunuz hem de daha önce tatmadığınız tatların %100 doğal, şekersiz ve kolay tüketimiyle tüketiciler tarafından tercih edilmesinin gururunu yaşamaktayız.
KAYKAN NATURAL FOODS MÜSLİ

Kaykan Müsli Karışımları ile Lezzet Damağınızda Kalacak.

Ofis :

Kurtuluş Mahallesi Mevsim Sokak No:3/A-2 Soma-Manisa/Türkiye

Telefon : 0530 613 02 56

Mail : info@kaykan.com.tr

© 2020 Kaykan Gıda - © 2020 Kaykan Gıda - Tüm Hakları Saklıdır.