45TL ÜZERİ KARGO BEDAVA!

ÜRETİM

SEVDİĞİN LEZZETLERLE KENDİ MÜSLİ KARIŞIMINI OLUŞTUR.

KARIŞIMI OLUŞTUR

Bir ürün düşünün ki Anadolu’nun buram buram kokan arpa ve buğday kokusunu sofranıza getirsin. İşte biz bu ürünü üretmek ve müşterilerimize sunmak amacıyla Kaykan markasını oluşturduk.


Kaykan ile doğal gıdalar üretimi ve ihracatı yapan, ülkemize değer katan ve yenilikçi dijital çözümler ile ürünlerini müşterilerine sunan bir firma olduk. Adana’dan Tekirdağ’a, Muğla’dan Ardahan’a her memleketin kendine özgü ve özel lezzetlerini özenle tek tek seçerek karışımlarımızı hazırlıyoruz.


Hazır ürünlerde kullanılan kimyasalların tüketiminde ilerleyen süreçlerde sağlık problemleri yaşanabilmektedir. Kaykan olarak ana kuralımız %100 doğal ve yerli ürünler ile ürünlerimizi üretmektir. Tatlandırıcı, renk verici ve doğaya zarar veren hiçbir madde bizim karışımlarımızı asla yer almamaktadır.


Tarım ve Orman Bakanlığından aldığımız izinlerde üretim tesislerimizde tamamı geri dönüştürülebilir ambalajlar kullanılarak özel Shrink cihazlarında ambalajlanan ürünlerimizin standart oda sıcaklığında yaklaşık 40 günlük tüketim süresi bulunmaktadır.


Çalışmış olduğumuz diyetisyenlerimiz ile kalori ve enerji hesabına uygun profesyonel ve amatör sporculara uygun gıda karışımları hazırlamaktayız.


Ayrıca geleceğimiz olan çocuklarımızın güne iyi başlaması, dengeli, düzenli ve iyi beslenmesi amacıyla çocuklara özel ürünlerin üretimini de yapmaktayız.

Hızlı Kargo

Satın almış ürünlerimiz taze taze hazırlanıp, özel korumalı ambalajlarda hazırlanarak korumalı biçimde kargoya en geç 3 iş günü içerisinde verilir.

Kredi Kartı ile Ödeme

Satın alınan ürünlerin ödemelerini tüm bankaların banka kartı/kredi kartı ile güvenilir ve şifrelenmiş sistemimizle kolaylıkla ödeyebiliriniz.

Güvenli e-Ticaret

e-Ticaret sistemimiz tüm kontrol ve testlerden geçirilmiş olup, sayfamıza girmiş olduğunuz veriler bilginiz dışında kimseyle paylaşılmaz. Bu sebeple sistem güvenlidir.

Mail Aboneliği ile Takipte Kalın

Yapacağınız mail aboneliği ile yeni çıkan ve kampanyalı ürünleri aynı zamanda diyetisyenimiz tarafından verilen tavsiyeleri günlük olarak mailinizden de kontrol edebilirsiniz.

Müsli Karışım ve Çeşitleri

“Lezzet doğadan gelir” mottosuyla yola çıktığımız bu yolculukta Türkiye’nin en değerli ve özel topraklarında tamamen Türk Çiftçiler tarafından üretilen yerli ürünleri harmanlayarak sizlere farklı Müsli Lezzetlerini sunmaya çalışıyoruz.Kaykan %100 Doğal karışımlarıyla kaliteli ürün, iyi fiyat politikasını benimseyen yapımızla Türkiye Tarım ve Orman Bakanlığından üretici belgesini alarak sizlerin doğal, sağlıklı ve lezzetli ürünler tüketmesi için özel karışımlar üretmektedir.Türk topraklarında yüzyıllardır atalarımızın yaptığı karışımları feyz alarak oluşturduğumuz ürün çeşitlerimizde sağlıklı, doğal, şekersiz ve kişiye kendini özel hissettirecek müsli türlerini üretmek ve sevdirmek için araştırma ekibimiz yoğun mesai harcamaktadır.Kaykan müşterilerinin özel isteklerine cevap vermek amacıyla Bana Özel Müsli’yi sizlere sunmuştur.Bana özel müsli ile sevdiğiniz lezzetleri bir araya getirerek hem daha zevkli hem de daha yenilikçi karışımları oluşturabilmenizi sağlamaktadır.Kimyasal ürünler içermeyen, katkısız ürünleri bir araya getirerek hem aşina olduğunuz hem de daha önce tatmadığınız tatların %100 doğal, şekersiz ve kolay tüketimiyle tüketiciler tarafından tercih edilmesinin gururunu yaşamaktayız.
KAYKAN NATURAL FOODS MÜSLİ

Kaykan Müsli Karışımları ile Lezzet Damağınızda Kalacak.

Ofis :

Kurtuluş Mahallesi Mevsim Sokak No:3/A-2 Soma-Manisa/Türkiye

Telefon : 0530 613 02 56

Mail : info@kaykan.com.tr

© 2020 Kaykan Gıda - © 2020 Kaykan Gıda - Tüm Hakları Saklıdır.